Przygarnij: na stałe, tymczasowo, wirtualnie

Zgłoś się jako dom dla naszych uratowanych zwierząt! Kliknij by poznać szczegóły:

Na stałe

Dom stały polega na całkowitej adopcji zwierzaka. Zawierana jest wtedy umowa adopcyjna, odwiedzamy również potencjalny dom przed i po podpisaniu umowy. Zapoznaj się z zasadami adopcji.

Tymczasowo

Dom tymczasowy (zwany inaczej tymczasem, albo skrótowo DT) to dom, w którym bezdomne zwierzę przebywa do chwili znalezienia domu stałego lub na określony czas, który wcześniej został ustalony z opiekunem tymczasowym (np. na czas choroby, rekonwalescencji…)

Zdecyduj dla kogo chcesz być domem tymczasowym, ile możesz poświęcić czasu i pracy zwierzakowi, który ma trafić do Twojego domu!

Wszystkie koszty związane z utrzymaniem psa lub kota w domu tymczasowym pokrywamy my. Zgłoś się jako DT telefonicznie lub na adres: otoz.inspektorat.lodz@gmail.com. Zapoznaj się z zasadami adopcji.

To skarb posiadać dom tymczasowy! Dziękujemy!

Wirtualnie

Jeśli nie masz warunków by posiadać zwierzę, możesz adoptować go wirtualnie! Polega to na przekazywaniu nam co miesiąc określonej kwoty. Do tego można przesyłać swojemu podopiecznemu zabawki, smakołyki. Zorganizujemy również spotkanie 🙂  Zgłoszenie na wirtualną adopcje są przyjmowane na adres: otoz.inspektorat.lodz@gmail.com.

Obecnie mamy jednego wirtualnego opiekuna dla Rokiego!

Bardzo dziękujemy!