ŻABKA (w Domu Tymczasowym)

Pod opieką OTOZ Animals Łódź od lutego 2021

IMIĘ: Żabka
WIEK: ur. ok 02.2020
WAGA: ok 4,5 kg
PŁODNOŚĆ: niekastrowana
ZDROWIE: Odebrana bardzo wychudzona.

Stosunek do dzieci: pozytywny
Stosunek do dorosłych: pozytywny
Stosunek do psów: pozytywny
Stosunek do kotów: pozytywny
Stosunek do innych zwierząt: 
nieznany

Charakter: Sunia delikatna, nieśmiała. Szybko nauczyła się zachowywać czystość w mieszkaniu. Ładnie chodzi na smyczy. Obawia się zgiełku miasta ale nie ucieka w panice, nie szczeka. Bardzo pozytywnie reaguje na ludzi, piesków się trochę obawia i szuka wsparcia w człowieku. Nie pilnuje zasobów. Nie wie jeszcze co to znaczy zabawa. Szybko zżyła się z tymczasowymi opiekunami. Pozostawiona sama w domu, na początku troszkę popiskuje, nie niszczy, lubi przynieść sobie papcia i z nim spać. Bardzo ładnie jeździ autem. Świetnie dogaduje się z kotem Simbą, z którym mieszka.

UWAGI: Sunia odebrana z łańcucha, w trakcie socjalizacji.

HISTORIA

21.02.2021

MALUTKA ŻABKA SZUKA KOCHAJĄCEGO DOMKU 💞🏠💞

Roczna Żabka – sunia odebrana z łańcucha jako 4,5 kilogramowa, wychudzona kupka nieszczęścia. Pod czułą opieką domu tymczasowego u Kamili i Filipa troszkę przytyła ♥️ i już nie widać jej wystających kosteczek.

Sunia jest odrobaczona, zaszczepiona, obecnie czeka na kolejne szczepienie. Zostanie niebawem poddana zabiegowi kastracji.

Jest bardzo delikatna i nieśmiała, przyjaźnie nastawiona do świata. Szybko nauczyła się zachowywać czystość w mieszkaniu. Ładnie chodzi na smyczy, w opanowaniu tej umiejętności pomagał jej kot rezydent – Simba ☺️. Trochę obawia się zgiełku miasta. Nie ucieka w panice, nie szczeka, bardzo pozytywnie reaguje na ludzi. Obcych piesków trochę się boi i szuka wsparcia w człowieku.

Nie pilnuje zasobów. Jest zapoznawana z różnymi zabawkami, ale jeszcze nie wie do czego służą 😉. Świetnie dogaduje się z Simbą, od początku zwierzaki pozytywnie na siebie zareagowały. Poznają się coraz lepiej i zaczynają się fantastycznie bawić.

Pozostawiona sama w domu, na początku troszkę popiskuje, ale potem się uspokaja, nic nie niszczy. Potrafi za to przynieść sobie papcia i z nim spać. Bardzo ładnie jeździ autem. Jak widzicie Żabcia jest subtelną sunią, która nie sprawia problemów ♥️.

Popatrzcie w te przepiękne oczyska 😍. Czyż nie można się w nich zakochać? Dla nas jest najpiękniejsza! Jeśli i Ty zakochałeś się w Żabce, zapraszamy do wypełnienia ankiety adopcyjnej.