Wiecie jaki mamy dziś dzień?

ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT! 🐕🐏🐓


Jak dobrze wiecie, zwierzę to nie tylko nasz domowy pies czy kot. Dzisiejszego dnia chcielibyśmy Wam przypomnieć, że to święto dotyczy każdego zwierzęcia na naszej planecie! 🌍

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na zwierzęta hodowlane, dla których również przeprowadzamy interwencje, by wydać zalecenia poprawiające komfort ich życia.

Zwierzę hodowane na rzeź bardzo często żyje w opłakanych warunkach 🙁 . Brakuje mu radości z życia i czeka tylko na.. śmierć.

Widząc te biedne zwierzęta, znaczna część naszych inspektorów po interwencji podejmuje decyzję o zaprzestaniu wspierania tego typu miejsc i rezygnuje z kupna produktów odzwierzęcych.

Widzicie jak musi być źle, skoro jedno spotkanie z hodowlą przemysłową powoduje natychmiastową decyzję o zmianach w żywieniu? 😞

Kolejną przykrą kwestią, o której chcemy dziś wspomnieć są fermy futrzarskie.
Jest to bardzo popularny temat w ostatnich tygodniach. Zwierzę, które hoduje się na futro żyje zwykle w maleńkiej klatce, gdzie przeżywa ogromny stres wpływający np. na jego stan psychiczny.
Często można spotkać nagrania z ferm, które pokazują zwierzę biegające w kółko w swojej małej klatce. Jest to zachowanie stereotypowe pokazujące nam, że zwierzę nigdy nie opuściło swojego metalowego więzienia 🙁 …

Nie zapominajmy, że dzisiejszy dzień jest także dla tych zwierząt, które cierpią dla nas – ludzi. Jest to idealny dzień, aby zastanowić się nad ich przykrym losem.

My od siebie życzymy dziś wszystkim zwierzętom, małym i dużym, dobrego i szczęśliwego życia! 🐇🐄

Oby nadszedł dzień, w którym skończy się ich cierpienie 💪