MALUTKA ŻABKA SZUKA KOCHAJĄCEGO DOMKU 💞🏠💞

Roczna Żabka – sunia odebrana z łańcucha jako 4,5 kilogramowa, wychudzona kupka nieszczęścia. Pod czułą opieką domu tymczasowego u Kamili i Filipa troszkę przytyła ♥️ i już nie widać jej wystających kosteczek.

Sunia jest odrobaczona, zaszczepiona, obecnie czeka na kolejne szczepienie. Zostanie niebawem poddana zabiegowi kastracji.

Jest bardzo delikatna i nieśmiała, przyjaźnie nastawiona do świata. Szybko nauczyła się zachowywać czystość w mieszkaniu. Ładnie chodzi na smyczy, w opanowaniu tej umiejętności pomagał jej kot rezydent – Simba ☺️. Trochę obawia się zgiełku miasta. Nie ucieka w panice, nie szczeka, bardzo pozytywnie reaguje na ludzi. Obcych piesków trochę się boi i szuka wsparcia w człowieku.

Nie pilnuje zasobów. Jest zapoznawana z różnymi zabawkami, ale jeszcze nie wie do czego służą 😉. Świetnie dogaduje się z Simbą, od początku zwierzaki pozytywnie na siebie zareagowały. Poznają się coraz lepiej i zaczynają się fantastycznie bawić.

Pozostawiona sama w domu, na początku troszkę popiskuje, ale potem się uspokaja, nic nie niszczy. Potrafi za to przynieść sobie papcia i z nim spać. Bardzo ładnie jeździ autem. Jak widzicie Żabcia jest subtelną sunią, która nie sprawia problemów ♥️.

Popatrzcie w te przepiękne oczyska 😍. Czyż nie można się w nich zakochać? Dla nas jest najpiękniejsza! Jeśli i Ty zakochałeś się w Żabce, zapraszamy do wypełnienia ankiety adopcyjnej.
🔶 https://tiny.pl/t4r1h

Kontakt w sprawie adopcji:
🔶 515-772-662 / 572-494-883


Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i pomoc nam ratować kolejnej bidy, dołóż grosika do naszej zbiórki 🤗
👉🍀 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/otoz-zima
👉🍀 PayPal: https://www.paypal.me/otozlodz
👉🍀 Numer konta: 62 1240 3086 1111 0010 6791 4891
Tytułem: Zimowy ratunek
👉🍀 Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT: PKOPPLPW
IBAN: PL 62 1240 3086 1111 0010 6791 4891