🏠 LILA ADOPTOWANA 🏠

Lila zostaje w swoim domku tymczasowym ♥️. Tak bardzo zakochała się w Krysi, że nie widzi już świata poza nią, tuli się i daje dzióbkowe buziolki 🤗. Podjęliśmy próby poznania papugi z potencjalnymi domami, ale niestety przy obcych ludziach Lila robi się bardzo wycofana i nerwowa. Boi się też bardzo mężczyzn. Powolutku próbuje ją przekonać do siebie Michał, ale czy kiedykolwiek nastąpi jakiś przełom – tego nie wiemy.

Może Krysia jest jej bratnią duszą ☺️? Zadajemy sobie to pytanie, bo ciężko nam uwierzyć, że w poprzednim domu przez kilka lat nie udało się zsocjalizować Lily. Miała gryźć, nie dawać się brać na ręce, Krysi i tylko jej na to pozwala! Lila jest również pod stałą opieką weterynarza znającego gatunek. Nadal dostaje leki i ma specjalną dietę, więc nie bardzo mogłaby teraz zamieszkać z inną papugą, jak pierwotnie zakładaliśmy. Fundowanie jej znów zmiany miejsca pobytu i towarzyszący temu stres nie wydawały się dobrym pomysłem.

Bardzo dziękujemy Krysi i Michałowi za fantastyczną opiekę nad Lilą i zaoferowanie jej domu stałego. Staramy się zawsze podejmować decyzje dla dobra zwierząt, i w tym przypadku uważamy, że to była najlepsza opcja dla naszej papugi 🦜❣️ 🦜

Bardzo dziękujemy również za rady, jakich udzieliło nam sporo hodowców ♥️

Historia Lily

http://otoz-lodz.pl/lila-w-domu-tymczasowym/