🐾 ADOPCYJNE NOWINKI 🐾

Dziś niesiemy kolejne dobre wiadomości. O kim? No właśnie! O kimś, kto nie zagrzał długo u nas miejsca. O kimś, kogo los był prawie przesądzony. Las! Tak brzmiał wyrok. Chyba już wiecie o kim mowa. Tak – to Demon 😇. Całe szczęście trafił pod naszą opiekę, a stąd tylko jeden krok do błyskawicznej adopcji.

Spłynęło bardzo dużo ankiet, odbyliśmy sporo wizyt przedadopcyjnych. Chłopaka w domu tymczasowym również odwiedziło sporo rodzin zainteresowanych adopcją. I kogo tu wybrać? Właściwie to Demon sam wybrał. Kiedy zjawili się ONI 😍 wraz ze swoimi dotychczasowymi pupilami – Bajką i Lolkiem, u naszego podopiecznego zobaczyliśmy te iskierki w oczach. Od razu się polubili i wiedzieliśmy, że to TA Rodzinka.

Kilka dni później Demon już był w swoim nowym kochającym domku ♥️ Oprócz Bajki i Lolka czekała na niego kotka Micia, z którą powoli już znajduje wspólny język. Jednak jeszcze długa droga przed Agnieszką i Maćkiem, którzy otworzyli serce i dom dla Demona. Serdecznie im za to dziękujemy i trzymamy mocno kciuki za pozytywne relacje między nowym rezydentem a pozostałą ferajną. 🍀🍀🍀